Kurucularımızın Mesajı

Kurucularımızın Mesajı2020-08-08T22:29:52+03:00

Yusuf SARI

Coşkun SARI

  • İki dinamik girişimci olarak; makine parkına, sermayesine ve özellikle geçmiş deneyimlerine güvenerek küçük bir imalathanede temellerini attığımız grubumuz bugün, gelişen marka değeri ile piyasanın önde gelen şirketlerinden biri olmuştur.

    Hep daha iyisini yapabileceğimizi hedefleyen ve bunun için çabalayarak mütevazı üretimlerle başladığımız bu yolda, bugüne kadar yaptığımız seçkin imalatlarımızın ve özgün tasarımlarımızın haklı gururunu yaşıyoruz.

    Birbirimize güvenerek, omuz omuza çalışarak ve doğruluktan ayrılmayarak güçlü bir yapı oluşturarak başarılarımızı defalarca kendimize ve paydaşlarımıza kanıtladık. Bu süreçte, kurum kültürümüzün oluşmasına destek veren kurumsallaşma adımlarını gördük.

    Bilgi birikimlerimizi, deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi her fırsatta yeni nesillere aktarıp, onlara destek olmanın ve dinamizmlerine katkı sağlamanın haklı bilinci içerisindeyiz. İkinci nesil yöneticilerimizin yeni, donanımlı ve geniş bakış açıları ile şirketimizin sektördeki yerini pekiştireceklerine inancımız eksiksizdir.

    Ülkemize yakışan bir firma olmamızın sorumluluğunu ve gururunu hem yönetim hem de bütün çalışanlarımızla her zaman hissetmeye ve hissettirmeye devam edeceğiz.